PHORMA LABEL NIGHT // 26.04.14 // Brzozowa 37, Wwa

Zwykły wpis

Obrazek
26 kwietnia obchodzić będziemy święto płyty winylowej – właśn
ie wtedy w Polsce wypada Record Store Day! W sobotę zapraszamy wszystkich w okolice sklepu Side One, gdzie w ciągu dnia spotkają się entuzjaści wydań muzycznych na czarnym nośniku. Na specjalnym stanowisku wydawnictwa Phorma usłyszeć będzie można sety założycieli wydawnictwa, czyli Dialoga i Volt.mara, a także zakupić wszystkie dotąd wydane przez Phormę płyty, w tym także nową – siódmą, której autorem jest Błażej Malinowski.

Wieczorem zapraszamy zaś do klubu Brzozowa 37, gdzie odbędzie się noc z wytwórnią Phorma! Głównym gościem wieczoru będzie niezwykle utalentowany muzyk i Dj, Claudio PRC, jeden z czołowych przedstawicieli włoskiej sceny muzyki techno. Claudio na stałe związany jest z takimi projektami jak Prologue, Aconito Records, The Gods Planet czy Phorma. Będzie to jego pierwsza wizyta w Polsce! Na głównej scenie dołączą do niego Dialog i Volt.mar. Obaj zakochani w płytach winylowych, postanowili wraz z nami pojawić się na obchodach Record Store Day oraz na imprezie promującej siódme wydawnictwo ich wytwórni. Na płycie „007 – Dual Reality”, która premierę będzie miała właśnie 26 kwietnia, usłyszeć będzie można muzykę Błażeja Malinowskiego. Znajdzie się na niej tytułowy utwór oraz jego remix w wykonaniu włoskiego producenta Hydergine. Podczas imprezy na głównej scenie Brzozowej 37 usłyszymy także liveact Błażeja, związanego z takimi projektami jak Fűnfte Strasse czy Silent Season. Dopełnieniem będzie set w wykonaniu Chupaxa, na co dzień związanego z kolektywem Electrocapital. Na drugiej scenie zagrają Michał Wolski (Fűnfte Strasse, Minicromusic Rec), a także przedstawiciele projektu Brutaż (Sanki, Kelo), którzy zaskoczą nas zapewne niebanalnym doborem płyt. Dopełnieniem drugiej sceny będzie set w wykonaniu Essence – współtwórcy bardzo prężnie działającego kolektywu Technosoul.

**

// Stage1:

CLAUDIO PRC (Prologue, Phorma, Aconito Records / Cagliari, IT)
BŁAŻEJ MALINOWSKI LIVE (Phorma, Silent Season, Fűnfte Strasse / Warszawa
DIALOG (Phorma / Sztokholm, SE )
VOLT.MAR (Phorma, Minimood / Zurich, CHE)
CHUPAX (Electrocapital / Warszawa)

// Stage2:

MICHAŁ WOLSKI (Minicromusic, Fűnfte Strasse / Warszawa)
SANKI (Światło, Densinghour, Brutaż / Berlin)
KELO (Brutaż / Warszawa)
ESSENCE (Technosoul, Głębokie Pasmo / Warszawa)

**

// BILETY
Przedsprzedaż 15 zł
https://www.biletomat.pl/imprezy/claudio-prc-phorma-label-night-phorma-007-release-683/
w dniu imprezy 20 zł

26.04.2014, godz. 22:00
Brzozowa 37

www.facebook.com/brzozowa37
www.facebook.com/phorma

**

KONKURS!

Chcielibyście otrzymać jeszcze ciepłą płytę „Dual Reality“ Błażeja Malinowskiego, wydaną pod szyldem Phorma Records? Wystarczy, że polubicie post ze zdjęciem płyty na facebookowym profilu Brzozowa 37 i udostępnicie go (w trybie publicznym) na swoim wallu z dopiskiem „PHORMA 007”.

Nowego właściciela płyty ogłosimy 25.04.2014 (ok. godz. 17:00) na fb. profilu Brzozowej! Powodzenia!

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s