PL_anet – Electro Boogie [EPZREC032]

Zwykły wpis

pl_anet,electro,download,free,streaming,mp3,flac,electro funk,electronica,album,
No i mamy dla Was niespodziankę. Bo dosyć długiej przerwie od naszych ostatnich wydawnictw mamy nowy mini-album. Po długich i przeciągających się przygotowaniach światło dzienne w końcu ujrzał pierwszy autorski electro-album projektu PL_anet. 7-trackowy długograj o tytule Electro Boogie jest już dostępny na elektropunkzowej stronie Bandcamp.

Electro Boogie to zestaw dosyć spokojnych i oszczędnych form, w których PL_anet czuje się doskonale. Dobrze skrojone bity i syntetyczne przestrzenie są ewidentnie składane bardzo dokładnie. Nie ma tu miejsca na przypadkowe i przesadne ozdobniki. Wszystko jest dozowane z chirurgiczną precyzją, co buduje sterylny pozaziemski klimat.


Uwaga! 7. utwór dostępny jako BONUS po pobraniu pełnego albumu.

Jednoosobowy polski projekt PL_anet mieliście już szansę usłyszeć wcześniej między innymi na naszej kompilacji Poltron Invaders 2, gdzie jego utwór był bardzo dobrze przyjęty. Na Szymona wpadliście pewnie już na naszym Facebooku i Soundcloudzie gdzie często promujemy jego produkcje. Podejrzewamy, że jego twórczość nie jest Wam już obca, więc tym bardziej powinniście pobrać i podzielić się z ludźmi tym wydawnictwem.

Całość jest dostępna do pobrania za darmo lub w opcji „płać ile chcesz” oraz w streamingu w sklepie Bandcamp.

Śmiało pobierajcie muzykę za darmo, ale pamiętajcie też się tym podzielić z innymi na Facebooku, Twitterze, Google+ czy też osobiście. Udostępnianie jest dla nas równie cenne jak te kilka złotych za płatny download.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s