Świeże mięso i stary rave \ Rave Or Die – Powerzone [New Flesh!]

rave or die,umwelt,newflesh records,electro,techno,rave,bandcamp,download,mp3,streaming
Zwykły wpis

Jeden z projektów artysty głównie znanego jako Umwelt, czyli Rave Or Die wydał jeden z lepszych techno-electro sztosów w ostatnim. Kawał techno siły w stricte elektronicznym obudowaniu. Przyda mi się do seta do hangarów na Up To Date Festival.

Umwelt, czyli Rave Or Die

Rave Or Die to poboczny projekt francuskiego producenta znanego chyba najbardziej pod pseudonimem Umwelt. Ten projekt jest ujściem jego bardziej ekstremalnych brzmień i inspiracji. W produkcjach na wydawnictwie Powerzone jest dużo więcej klimatu techno i inspiracji oryginalnymi brzmieniami rave. Przyznam szczerze, że byłem ostatnio na plenerowej imprezie i brakowało mi trochę właśnie takiego klimatu z surowym techno uderzeniem. Czasem, obok wszystkich dopieszczonych produkcji z odpicowanym brzmieniem dobrze jest usłyszeć brud hardware‚u bez zbytniego zagłębiania się w postprodukcję. Prawdziwy techno-electro-punk.

New Flesh

New Flesh to francuski label prowadzony właśnie przez Umwelta. Katalog tego wydawnictwa szczerze polecam. Nie znajdziecie tutaj jednak tony hitów na parkiet czy jakichkolwiek fajerwerków. To raczej smutne wędrówki w przestrzeni w poszukiwaniu ciemnej materii. Cały katalog dostępny jest oczywiście na mocno przez nas polecanym Bandcampie.

rave or die,umwelt,newflesh records,electro,techno,rave,bandcamp,download,mp3,streaming

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s