23 minuty bicia w podbrzusze i polewania kwasem \ Mike Ash – Robots & People [Mars Frequency Records]

mike ash,mars frequency records,bandcamp,download,mp3,streaming,electro,techno,bass,funk
Zwykły wpis

Dla większości miłośników electro Mike Ash jest synonimem tłustych bitów i acidowych dźwięków rodem z Rolanda TB-303. Nie inaczej jest i tym razem. W tym miesiącu ukazała się epka dla labela Mars Frequency, na którego cześć pisaliśmy już peany.

Bicie w podbrzusze i polewanie kwasem

Na całą epkę składają się zaledwie 4 numery, ale to ponad 23 minuty świetnych produkcji electro funk. Najbardziej do gustu przypadł mi numer otwierający wydawnictwo. Atakuje już od pierwszych sekund tłustym i trochę brudnym uderzeniem, po czym wchodzi jeszcze bardziej mięsisty bas – prawie jak u Hitchcocka. Do tego jeszcze dolej porcję kwasu z TB-303 i mamy świetny obraz całego Mike’a Ash’a.

Mike Ash

Mike Ash to brytyjski producent, który początki swojej przygody datuje na aż 1983 rok. Swoje pierwsze studio zbudował dzięki pracy dla producenta gier komputerowych, u którego był specem od muzyki i efektów dźwiękowych. Od tamtej pory zdążył popaść w kłopoty z narkotykami, sprzedać całe studio, wyjść z nałogu i znów zakupić studio by tworzyć niepowtarzalne 808-electro. Długa historia, która na szczęście dla niego i nas wszystkich dobrze się skończyła. Teraz mamy okazję słuchać jego wydawnictw dla Mars Frequency, Devine Disorder czy Binalog Productions.

Bandcamp

Cała epka jest do odsłuchania za darmo na Bandcampie Mars Frequency. Tam też można ją oczywiście zakupic w formacie mp3, wav czy flac.

mike ash,mars frequency records,bandcamp,download,mp3,streaming,electro,techno,bass,funk

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s