Pierwsze podsłuchy z Poltrona!

electro,electro bass,cody commando,michał wolski,q600,electro breaks,elektropunkz recordz,robodrum,electro funk,the robots riot,poltron invaders,electro music,muzyka electro
Zwykły wpis

Elektropunkz Recordz ma zaszczyt wypuścić w cyberprzestrzeń pierwsze podsłuchy z nadchodzącej kompilacji Poltron Invaders 2! Po raz kolejny prezentujemy muzykę tylko polskich producentów – THE ROBOTS RIOT: POLTRON INVADERS 2. Prace nad projektem są już na finiszu.

Poltron Invaders

Pół roku temu ukazał się składak Poltron Invaders, na którego trackliście znaleźli się tylko polscy artyści. Album był bardzo ciepło przyjęty na całym świecie, dlatego też idziemy za ciosem i pokażemy Wam, że w Polsce jest jeszcze więcej wojowników na electro scenie.
Pierwszą częścią udowodniliśmy, że polska scena electro to nie fikcja, a fakt. Twórczość polskich producentów trafiła do głośników na całym świecie.

Część druga

Audioksięgę z gatunku electro-techno-breakzPOLTRON INVADERS 2 – zapowiadaliśmy na koniec marca. Jednak z różnych powodów społeczno-zdrowotno-zawodowych musieliśmy przesunąć premierę.
Każdy z projektów na Poltronie 2 będzie inny, ale głównych bohaterów inwazji połączy ułańska fantazja oraz chęć zademonstrowania potencjału drzemiącego w polskiej scenie, uznanej już za granicą, a wciąż niedocenionej w naszym kraju. To cyberkomensalizm.

Za darmo

Cały album Poltron Invaders 2 będzie dostępny do pobrania za co łaska. To znaczy, że jeśli będziecie mieli grosz i szacun do artystów to zapłacicie cenę, którą sami ustalicie. Jeśli zabraknie Wam grosza, będziecie mogli pobrać cały electro-funk-techno-bass-składak podając tylko maila. Fajnie?

Soundcloud

Na naszym elektropunkzowym Soundcloudzie mamy przyjemność pokazać Wam już pierwsze dźwięki zwiastujące to co nadejdzie. Spodziewajcie się nuty naprawdę wysokiej klasy.

I jak? czekaliście na takie nowiny?

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Pierwsze podsłuchy z Poltrona!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s