Będzie premiera! \ The Robots Riot Transmission #3

the robots riot,transmission,episode,dtekk,elektropunkz,up to date festival,białystok,electro,electro funk,techno,break.fm,electrofriday,radio,free,streaming,mix,dj set,
Zwykły wpis

Dzisiaj kolejna transmisja na antenie Break.FM! Elektropunkz presents: The Robots Riot Transmission #3. Dzisiaj ostatni piątek miesiąca więc będzie premiera!

#electrofriday

Jak co tydzień w piątek o godzinie 19 czasu polskiego (18:00 GMT), podłączajcie się pod radio Break.FM, o którym już rozemocjonowani pisaliśmy. W ten sposób stajemy się częścią electro piątków, które zostały zapoczątkowane przez radiostacje B.A.S.S. Radio i Global Funk.

Transmission #3

Trzecia Transmisja przypada na ostatni piątek miesiąca więc mamy dla Was premierę. Do tej pory w ostatnie #electrofriday miesiąca mieliśmy zawsze premierę nowego Epizodu The Robots Riot na antenie radia Buenos Aires Sound System. Odkąd jednak jesteśmy gospodarzami programu The Robots Riot Transmission, to tam będziecie mogli usłyszeć premiery naszych Epizodów w ostatnie piątki. Epizod marcowy (17) w reżyserii Dtekka, czyli człowieka stojącego za Festiwalem Up To Date.

Podłącz się! >> break.fm/radio

Bunt robotów

To kontynuacja koncepcji projektu The Robots Riot. Mieliście już okazję poznać ten klimat dzięki Epizodom, imprezom we Wrocławiu, a przede wszystkim płytom wydanym w Elektropunkz Recordz.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s