8 remixów w rewelacyjnej obsadzie \ DVS NME – Magnetar EP

bandcamp, Digitizer, donwload, dvs nme, electro, electro bass, electro breaks, electro funk, elektromonter, fleck e.s.c., free streaming, Koova, Luke Eargoggle, scape one, The Hidden Persuader, UHU
Zwykły wpis

Magnetar EP, czyli EPka, o której już pisaliśmy, wczoraj ujrzała światło dzienne. Tak jak już zapowiadaliśmy, wydawnictwo jest rewelacyjne.

Na całą EPkę składa się 9 utworów. 1 oryginalny, który swoją premierę miał na debiutanckim albumie DVS NMEBegin Sequence, oraz 8 remiksów. Na remikserów Johan dobrał sobie przedstawicieli bardzo różnych klimatów.

Scape One i Luke Eargoggle to chyba największe nazwiska, które się pojawiają na tym mini-remix-albumie, a zarazem przedstawiciele najbardziej kosmicznego electro spośród tutaj zebranych. Jak się można było spodziewać ich produkcje to perfekcyjnie dopieszczone numery, gdzie żaden szmer nie jest dziełem przypadku.

Fleck E.S.C. i The Hidden Persuader to przedstawiciele mocniejszego brzmienia. Można ich określić jako nu school’owe gwiazdy. W momencie wydania tej EPki są zdecydowanie na wznoszącej fali. O jednym z wydawnictw Fleck E.S.C. już pisaliśmy jako o jednym z lepszych 2011 roku, a Hidden Persuader jest współautorem wydawnictwa wybranego w naszej ankiecie wśród najlepszych w 2011 roku.

Koova, Digitizer i UHU to przedstawiciele mniej sprecyzowanego klimatu, co nie znaczy oczywiście, że gorszego. Nic z tych rzeczy. Po prostu ci Panowie w swoich numerach luźniej traktują kanony muzyczne i często usłyszeć można mieszaniny breakbeat, tech-house czy innych klimatów nie-electro.

No i last but not least, wcześniej niesklasyfikowany, a po tym remiksie mieszczący się w kategorii electro-werbel z ADHDEleKtromonter. Pod tym pseudonimem to remixerski debiut.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s