Wyniki głosowania „Electro 2011”

Zwykły wpis

No i mamy wyniki głosowania w ankiecie „Electro w 2011”. Zebraliśmy 392 głosy! Przypominamy, że nie były to żadne zawody ani specjalny konkurs, w którym będziemy rozdawać „złotego Rolanda” ani żaden inny szajs w tym stylu. Chodziło tylko o zwrócenie uwagi na to kto był najbardziej aktywny, na kogo publiczność najchętniej czeka i jakie najfajniejsze płyty wydały się w minionym roku – tak by nikt nie przegapił. Mamy nadzieję, że ta lista posłuży komuś zielonemu jako dobra ściągawka do zbadania tego „co w electro piszczy”.

Jako że nie jest to konkurs, nie podajemy dokładnych wyników ani miejsc na podium. Wymieniamy po prostu 5 pozycji w kolejności alfabetycznej, które zdobyły największą liczbę głosów z każdej kategorii! Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że wyniki ankiety są mocno uzależnione od tego w jakiej szerokości geograficznej powstała. Niemniej jednak musimy podziękować wszystkim głosującym za spore uznanie naszej rodzimej działalności. Nie jest to powszechną normą by chwalić „co nasze” (czyt. polskie), a można się nawet pokusić o stwierdzenie, że normą jest by ganić „co nasze”. Dlatego też tutaj z tego miejsca mocno dziękujemy za wsparcie wszystkim słuchaczom i głosującym!
RISPEKT!

Czas na wyniki. Na tym jednak nie koniec. Teraz zobowiązujemy się do napisania kilku tekstów o wszystkich artystach, labelach czy płytach, które pojawiły się w zestawieniu, by przybliżyć Wam zajebistość tej listy. Nieregularnie, ale na bank artykuły pojawią się na naszej stronie. Czuwajcie!

Artists

Dagobert
Deemphasis
Dynamik Bass System
Pip Williams
Robodrum

Releases

Astronauten EP (Dagobert & Kalson)
How Can Any Race Be So Stupid (Robots On Acid)
Mechanical Beats (Deemphasis)
The First Replicators (Pip Williams & The Hidden Persuader)
The Robots Riot: Poltron Invaders (Various Artists)

Labels

Clone
Dominance Electricity
Elektropunkz
Robotmachine
Shameless Toady

DJs

Chupax
DVS NME
Elektromonter
Spotta
Xed

Reklamy

7 uwag do wpisu “Wyniki głosowania „Electro 2011”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s