Cody Commando – Deadly Directives EP [EPZREC029]

Zwykły wpis

Trzecie wydawnictwo jednego z najbardziej aktywnych producentów polskiej sceny electro – Deadly Directives EP. To prawdopodobnie najlepsze produkcje Cody Commando spośród tych które ujrzały światło dzienne i trafiły na Wasze twarde dyski. Specjalnie wyróżniamy „te które ujrzały światło dzienne”, bo Cody ma w swojej szufladzie tony produkcji, które można usłyszeć tylko na jego występach na żywo. Te z kolei zawsze są przyjmowane z dużym entuzjazmem i zaskoczeniem, że Polski producent może się pochwalic kompozycjami pozbawionymi jakichkolwiek kompleksów na tak dobrym poziomie.
Deadly Directives EP to pierwsza epka robota z Siedlec dla labela Elektropunkz, i jednocześnie druga w jego karierze. 5 numerów składających sie na to wydawnictwo można śmiało potraktować jako minialbum. Mamy tu utwory o różnym charakterze, ale zachowujące spójną kocepcję całości oraz 1 bezdyskusyjny parkietowy gwóźdź, czyli utwór tytułowy „Deadly Directives”.
Panie i Panowie, koniec gadania czy pisania o muzyce. Najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu naciśnięcie „play” i odpadnięcie w przestrzeni skomponowanej przez Cody’ego.
Jak wszystkie nasze wydawnictwa, tak i to jest dostępne w sklepach Junodownload, Bandcamp oraz nowym, mocno przez nas rekomendowanym sklepie Vibedeck.

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Cody Commando – Deadly Directives EP [EPZREC029]

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s