9.04.2011 – Robotronik — Melin {Wro}

Zwykły wpis

Zapraszamy wszystkich na kolaboracje trzech wrocławskich ekip poruszających się w odmiennej muzycznej stylistyce. Jest jednak wspólny mianownik który łączy ich muzyczne spectrum, to mroczne, surowe i bezkompromisowe brzmienie. Mowa tu o Elektropunkz, Mix2ra i Spd Crew .Jeżeli lubicie lekkie i łatwo wpadające w ucho melodie to poszukajcie czegoś innego na ten sobotni wieczór.
http://official.fm/playlists/58849?size=small&shuffle=1

First Floor

  • VJ Glitch

Second Floor

  • Vanishingpoint-liveact
  • Michael Phase-Mix2ra
  • Newone– Mix2ra
  • Tomigram– Mix2ra

Electro, Electro Breaks, Psy Breaks, Electro Bass, Minimal, Tech-House

MIX2RA

skupia wokol siebie dj, producuntow & instrumetalistow. Na wydarzenia opatrzone logo MIX2RA zapraszani sa dj z kraju i zagranicy np. SUBSIST CZ, Michael Burian CZ., dj Trava CZ., Lucas Hulan CZ., Joel Einhorn CZ., Arito CZ. czy Phillips PL. . Nawiazali scisła wspolprace z czeska formacja KLIKA (Subsist & Ala). Członkowie mieli okazje goscic min na Cremfield CZ, Audiocity, czy Slotart festival prezentujac swoje sety.

SPD Crew

to działający we Wrocławiu kolektyw organizatorów i dj’s. Początki to rok 2005 i organizacja imprez w swoim rodzinnym mieście – Jastrzębiu Zdroju i okolicach. Skład grupy od początku jej istnienia zmienił się i dziś to dwie osoby – Saltea grający wszystkie odmiany breakbeatu i M.Builder łączący w swoich setach cięższe podgatunki drum and bassu. Stawiając na rozwój i wsparcie polskiej sceny organizują obecnie imprezy z rodzimymi producentami i djami sceny dnb i breaks. W planach kolejne eventy, na których jak zawsze będzie można pobawić się przy mocnych połamanych dźwiękach.

Sobota 09.04.2011
Melin Cafe
Szajnochy 4 / Plac Solny 14 

start – 21:30
enter – 5zł

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s