Elektropunkz Recordz wśród 20 najlepszych polskich labeli

Zwykły wpis

Pod koniec koniec stycznia, na portalu Ftb.pl, pojawił się ranking 20 najlepszych polskich labeli. Szczerze mówiąc nawet nie wiedzieliśmy, że tyle ich u nas jest! Jednak ten ranking to podwójnie dobra wiadomość.

Po pierwsze, ta lista pokazuje, że nasza scena muzyki elektronicznej ma się całkiem nieźle i będzie się miała jeszcze lepiej. Wszystko to dzięki popularyzowaniu się cyfrowych wydawnictw, co daje wiele możliwości zapaleńcom bez środków i możliwości na wydawanie fizycznych nośników. Jednak jeszcze będziemy musieli trochę poczekać nim pokutujące w narodzie przekonanie, że liczy się tylko winyl czy CD, odejdzie na dobre. My tymczasem uparcie będziemy promować myśl, że we współczesnej rzeczywistości i przy obecnym rynku muzycznym, dla niezależnych artystów i labeli, cyfrowe wydawnictwa to najlepsze rozwiązanie.

I tutaj pojawia się druga dobra wiadomość z rankingu – nasza działalność została zauważona i doceniona! Zostaliśmy wyróżnieni za „niezwykle oryginalne propozycje oldschool-electro-synth-acidowe”. Dziękujemy z tego miejsca autorom rankingu i wszystkim głosującym! Plan na przyszły rok to więcej notowań na wyższych pozycjach, w kraju i za granicą!

Tutaj możecie przeczytać cały artykuł: http://www.ftb.pl/news/80764_0_1/dwadziescia-najlepszych-polskich-label.htm

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s