08-09.10.10 | Electronic Sound Festival | Lublin

Zwykły wpis

Lublin Electronic Sound Festival jest pierwszym tego typu i na taką skalę wydarzeniem w Lublinie. To prawdziwe święto dla wszystkich klubowiczów i entuzjastów muzyki elektronicznej. 8-9 października 2010 r. w Lublinie zagości elektronika na światowym poziomie. Podczas dwóch dni lublinianie będą mieli szansę odbyć podróż przez rozmaite style i odmiany muzyki elektronicznej, od tech-house, minimal, deep house, electro, przez jungle, liquid funk, drum’n’bass, po hardcore i hardtek, oprawionej pokazami wizualizacji i żywymi instrumentami.

Elektropunkz.net to grupa założona przez Bartka (Elektromontera) oraz Wojtka W. (2W) skupiająca wokół siebie pasjonatów muzyki elektro. Początkowo działająca głównie w Lublinie w klubie Centrala, obecnie organizująca masę imprez na terenie całej Polski.

Dzięki zaangażowaniu i wspólnej pasji do muzyki na imprezach Elektropunków można było spotkać między innymi takich artystów z Polski jak: Super Girl & Romantic Boys, Dick 4 Dick czy też Procesor Plus, Fotoplastikon, Loyal Plastic Robot, Robodrum i innych. Gościli również na imprezach takich gości z zagranicy jak: Legowelt, Dmx Krew, Illektrolab czy też Simon Conway – przyjaciela Elektropunkz.

Elektropunkz to również label muzyczny, a zwięczeniem dotychczasowych działań była niedawno ukazana płyta winylowa o nakładzie 111 sztuk – (http://www.discogs.com/Interfunk-Loyal-Plastic-Robot-Fotoplastikon-Untitled/release/2215638). Obecnie komórki Elektropunkz rozlokowane są w trzech miastach Polski: Wrocław (Elektromonter, 2W, Simon Conway), Olsztyn (Sosnadenz) oraz Lublin (DeKoszula).

Na imprezie zagra dwójka Elektropunków: Pocket Calculator [Polska / Anglia] oraz DeKoszula [Lublin] w klubie Obsesja [ul. Cicha 2, Lublin].

Line Up Obsesja Piątek 08.10.10 [Sala Mała]:

21.00-22.30 – Twój Stary [Faxystem / Lublin]
22.30-01.00 – Pocket Calculator [Elektropunkz.net / Anglia / Polska]
01.00-03.00 – DeKoszula [Elektropunkz.net / Lublin]

Klimat: electro, electro clash, italo disco

Start: 21

End: ??

Info: http://www.electronicsound.pl/

Jedna uwaga do wpisu “08-09.10.10 | Electronic Sound Festival | Lublin

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s