25.09.10 – Cosmicapital – Lorelei (Warszawa)

Zwykły wpis

Cosmicapital

Kosmos… Matka Ziemia oddala się coraz szybciej aż w końcu niknie zupełnie. Tak samo tata słońce. Za oknem statku przepływają kolejne konstelacje, radiowy skaner nie wychwytuje nic poza szumem wiatru galaktycznego. Załoga szykuje się do przejścia w stan hibernacji. Wszystko przebiega zgodnie z planem, gdy wtem słychać drżący głos głównego nawigatora – jest sygnał! Ekrany zapełniają się kolorami, kosmonauci patrzą urzeczeni. I ten dźwięk… dziwna niby to muzyka, co chwila przebijający się rytm. Nikt z nich do tej pory czegoś takiego nie słyszał. Tracą kontrolę nad ciałem, dają się ponieść emocjom, do świadomości docierają niespotykane wizje… to supernowa!
Bywalców cyklu Electrocapital na pewno zdziwi zmiana nazwy. Cosmicapital to granie lżejsze, do potańczenia ale i dobre na trawienie 🙂 Jednak mimo że lekkostrawne, nie spodziewajcie się obfitości ogranych standardów. A jeśli już jakieś się pojawią, będą to dawno zapomniane i niedocenione we właściwym czasie densflor-killery.

Imprezę odwiedzi śmietanka disko didżejów z całej Polski. DeKoszula, członek ekipy elektropunkz, za każdym razem zaskakuje słuchaczy niestandardowym wyborem utworów i energią płynącą spod igieł gramofonów. SosnaDenz również ze wspomnianego kolektywu, nie ma sobie równych jeśli chodzi o znajomość italo i sceny holenderskiej. Ten człowiek nie zna litości! Fotoplastikon, znany przede wszystkim z żywiołowych i spektakularnych liveactów, tym razem stanie za deckami by zaprezentować perełki ze swojej kolekcji syntetycznych dźwięków, z czasów gdy większość z nas siusiała jeszcze w majtki. Sprawcami całej afery są Chupax i Siapa Bum, którzy połączyli siły aby wreszcie rozruszać nudnawą warszawską scenę. Spodziewajcie się tanecznej bomby!

DJ’s:
DeKoszula (Elektropunkz.net, Lublin),
SosnaDenz (Elektropunkz.net, Olsztyn),
Fotoplastikon DJ set! (Automatik Datamatik; Warszawa),
Chupax (New Wave Connection),
Siapa Bum (LSS, Electro.art.pl).

25.09.10, Sobota,
Lorelei, Warszawa, ul. Widok 8,
Start: 21:00, Wjazd Free,
www.lorelei.pl

Nie tylko dla robotów! Zapraszamy!

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “25.09.10 – Cosmicapital – Lorelei (Warszawa)

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s