9-10.07.10 – Festiwal „It’s In U” — Iłża

Zwykły wpis

Mamy dla Was większą zapowiedź imprezy, w której udział wezmą między innymi eleKtromonter i 2vV. Piwo do łapy i zapraszamy do lektury:

9 i 10-ego lipca, na Zamku w Iłży zapowiada się epicki melanż! W ruinach 12 wiecznego zamku zagramy wszystko, co w elektronice najlepsze, m.in.: d’n’b, electro, breakbeat i dubstep. Po raz pierwszy w Polsce, prosto z wytwórni Hospital Recordings oraz Metalheadz, wystąpi czołowy rosyjski producent – Subwave! Oprócz niego usłyszycie – Implex’a (Ru), Syntax’a i dj’a Clart’a (UK) oraz całą niezależną polską czołówkę. Na elektronicznym zamczysku ukażą się Waszym oczom unikalne iluminacje i wizualizacje przygotowane przez SUPREME28 oraz GENE STUDIO!

To nie koniec! W samym mieście wiele dodatkowych atrakcji: wioska artystyczna, pole namiotowe, plaża, sprzęt wodny i kolejka wąskotorowa.

Karnety w cenie 35 złotych – w bileteriach Empik, Media Markt, Saturn oraz Ticketpro.pl.
http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/festiwale/441401-its-in-u.html

Na tegorocznym Festiwalu Muzyki Elektronicznej i Sztuki Nowej na Zamku w Iłży wystąpią:

  • SUBWAVE (Hospital Records, Metalheadz / Moskwa / RU)

Po raz pierwszy w Polsce!!!

Na Festiwalu wystąpią również czołowi producenci i dj’e z całej Polski:

Wokaliści:

Zajrzyj na itsinu.pl!

IT’S IN U! – Festiwal Muzyki Elektronicznej i Sztuki Nowej na Zamku w Iłży

to bezprecedensowe, 2-dniowe wydarzenie, które będzie mieć miejsce w dniach 9 i 10 lipca 2010 r. To okazja dla młodych ludzi z całej Polski na zabawę przy rytmach muzyki elektronicznej w światowym wydaniu oraz zapoznanie się z najnowszymi trendami sztuki nowoczesnej.

Wydarzenie ma również charakter promocji sztuki powstającej w Polsce. Dlatego dajemy szansę młodym producentom, dj’om i artystom zaprezentować się na profesjonalnie zorganizowanym Festiwalu, zlokalizowanym w jakże niepowtarzalnym miejscu.

Zatem, już 9 lipca spotykamy się na dziedzińcu ruin Zamku Biskupów Krakowskich w Iłży, którego korzenie sięgają XIV wieku!
Podczas pierwszej edycji Festiwalu IT’S IN U! na dwóch scenach zaprezentuje się ponad 30 artystów, producentów i dj’ów zaproszonych m.in. z Polski, Rosji, Wielkiej Brytanii i Belgii.

Zaprezentują oni muzykę z gatunków:
Drum&Bass, Electro, Breakbeat, House, Dubstep, Progressive, Trance, Ambient, Chillout, Roots Music, IDM (Intelligent Dance Music).

Goście będą mogli podziwiać jedną z ciekawiej zaprojektowanych iluminacji oraz specjalnie przygotowanych wizualizacji, do których wykorzystane zostaną ruiny naszego Elektronicznego Zamczyska.

Podczas Festiwalu IT’S IN U! tworzona się będzie na żywo sztuka: Pefrormace, Teatr Współczesny, Teatr Ognia, Kuglarstwo, Graffiti, Malarstwo, Prezentacje Audiowizualne, Videoinstalacje, Fotografia Artystyczna, Fotomontaż, Street Art, Body Painting. Dla prezentacji zostanie zaaranżowana galeria w murach starego zamku.

Wypoczynek:

Do dyspozycji gości przygotowane zostaną pięknie usytuowane pola namiotowe. Oprócz tego wiele dodatkowych atrakcji m.in.: park linowy na terenie festiwalu i jezioro z możliwością wypożyczenia sprzętu wodnego.

Więcej info na oficjalnej stronce festiwalu:
WWW.ITSINU.PL

Materiały organizatora
Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s