5.06.10 – Clash’n’Trash – Oko Miasta – Katowice

Zwykły wpis

Kleszendtresz pod tą nazwą kryje się niewinny urok dekadencji która was dopadnie i urzeknie, zamroczy, pozbawi uczuć i wyzwoli w was to czego nie zdołał wyzwolić nikt inny wcześniej. Zepsucie się rozprzestrzeni. Od czego w końcu mamy klesz, jak nie od dobrej zabawy?

LIVE:

PINK BAZOOKA (WARSZAWA) LIVE !
http://pinkbazooka.com/

VEIN CAT (BYDGOSZCZ) LIVE!

http://veincat.com/

DJ’S

2vV (WROCłAW) ELECTROPUNKZ RECORDS
http://elektropunkz.net

Goodboy (KATOWICE) DIRTY LIFESTYLE

Na imprezie będzie do zgarnięcia nowy album Pink Bazooka który was doprowadzi do obłędu muzycznego 🙂 Jesteś głodny ? Kup też nowy album Vein Cat mroczny klesz idealny na deszcz…I nie tylko 🙂
Mamy promo cenę jedyne 10 pln za LP 🙂

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

PINK BAZOOKA – sama już ich nazwa budzi sprzeczne uczucia, tak zwane łot da faki. Ale ci, którzy mieli styczność z ich muzyką wiedzą już jak trafne jest to zestawienie. Mało kto w przeciągu tak krótkiego czasu potrafi podczas koncertu gruchnąć w publikę pociskiem czystej energii, po czym zaraz potem doprawić ją różową balonówą pompowaną z glośników.
Ona – piękna Lady Pinky, na co dzień dżezująca wokalistka Ulicy Krokodyli. Uwaga panowie- gdy śpiewa Pinky, poziom erotycznego napięcia znacznie idzie w górę. On – bestia z genialnym wyczuciem muzycznym. Mózg całego przedsięwzięcia, Bazooka Boy znany szerzej jako SZUm, rezydent (hoho) warszawskiego Saturatora. Trudno powiedzieć co jest jego side projectem – PB czy Bauagan Mistrzów, ponieważ we wszystko angażuje się przynajmniej w tym samym stopniu co ojciec Tadeusz w mnożenie srebrników.
http://www.myspace.com/pinkbazooka

VEIN CAT – rodzimy reprezentant nowej fali electro, koncertujący producent i wokalista i wdzięczny podmiot sentencji „cudze chwalicie – swego nie znacie” albo karkołomnej parafrazy „polacy nie gęsi i swój elektroklesz mają”.
Rozwijając swoje pasje producenckie, próbuje też animować lokalne środowisko klubowe (cykl imprez „Open Beat Party”, dający możliwość zaprezentowania się debiutantom). Po bogatych w inspirację kontaktach z londyńskimi klubami wraca do kraju i rozpoczyna flirt z motylimi beatami nowofalowego, progresywnego electroclashu. W ciągu niespełna roku publikuje dwa oficjalne single (nakładem Sound Delivery Records) i kilka nieoficjalnie, jego produkcje ukazują się także na składankach (CD41 magazynu „Laif”, „Pink Kong vol.1” w ramach kolektywu skupionego wokół electroclash.pl).
http://www.myspace.com/veincat

2 uwagi do wpisu “5.06.10 – Clash’n’Trash – Oko Miasta – Katowice

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s