2vV

Zwykły wpis

Przygoda z muzyką to długa i burzliwa historia. Wielkie przewroty zaczęły się jednak dopiero gdy do spółki z bratem stworzył Elektropunkz Soundsystem. Aktywna działalność sprawiła, że Soundsystem szybko się rozrósł i pojawiał się już jako większy kolektyw Elektropunkz.net (dj’s, vj’s, plastycy i performerzy). Po jakimś czasie wyjechał z Polski by spróbować sił za granicą.

Będąc na emigracji we włoskiej Wenecji, był rezydentem jedynego w swoim rodzaju klubo-squatu „Morion”. Jego sety szybko zwróciły uwagę publiczności i został rozpoznawalnym oraz cenionym dj’em. Dzięki temu nawiązał współpracę z tamtejszymi artystami. Poza „Morionem” grywał również na innych imprezach, m.in. na Biennale przy instalacji autorstwa Kasi ‚duRekz’ Durko, czy Festiwalu „GlobalBeach” przy Festiwalu Filmowym w Wenecji oraz na Festiwalu Filmów Krótkometrażowych.

Prosto ze słonecznej Italii udał sie na kamieniste plaże Brighton. Tam razem z przyjaciółmi organizował imprezy oraz grał gościnnie w klubach Candy Bar, Sumo, Jazz Place, Sussexs Arts Club. Nie zważając na trudności promował polskie brzmienie na wyspach, miedzy innymi współoragnizując pierwszą „angielską” trase grupie Dick4Dick.

Po wypiciu morza piwska we wszystkich okolicznych pubach, postanowił wrócić na łono ojczyzny. Nie zastanawiając się długo jako bazę docelową wybiera Wrocław, gdzie do dnia dzisiejszego robi to co robić lubi najbardziej – gra, organizuje, promuje – nie ograniczając się oczywiście tylko do wrocławskiej sceny muzyki elektronicznej. Wraz z bratem pod szyldem Elektropunkz gości we wszystkich najważniejszych klubach w Polsce takich jak Droga do Mekki, Saturator, Oiom, Jazzga, Pewex, Cafe Mięsna… I tak ile wątroba pozwoli…

Sety 2W to mieszanka mocnego electrotech z minimalnymi nurtami techno, często zmiksowanymi z klasycznym electro.

Reklamy

14 uwag do wpisu “2vV

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s