Fotoplastikon

Zwykły wpis

Nikt dokładnie nie wie kim jest Fotoplastikon. Jedyna rzecz, której możemy być pewni to to, że ma swoje laboratorium gdzieś w środkowej Polsce. Po chemicznym wypadku, do którego doszło w 1984 r., nabył zdolność komunikacji z obcymi formami życia przez metalowy implant w głowie. Pogłoski mówią, że pracuje nad armią biomutantów, za pomocą których chce opanować najważniejsze ośrodki myśli technicznej.

Jak do tej pory jego główne osiągnięcia to rewelacyjne recenzje własnych produkcji za zachdnią granicą (wielkim fanem Fotoplastikona jest sam Legowelt). Pierwszą dobrze przyjętym eksperymentem naukowym był utwór Technological Landscapes dla niemieckiej wytwórni Automatik Datamatik, której szefem-profesorem jest Interfunk. W międzyczasie Fotoplastikon jeździł po wielu klubach gdzie dawał wykłady na swoich w pełni analogowych syntezatorach. Ostatnim wydarzeniem w jego karierze naukowej jest wydawnictwo dla Elektropukz Recordz gdzie pojawił się na Epce obok Loyal Plastic Robota i wspomnianego wyżej Interfunka. Płyta jest już dostępna w najlepszych vinyl shopach Europy.
http://www.myspace.com/fotoplastikon


Nobody knows who exactly Fotoplastikon is. The only thing we know, is that he has a laboratory somewhere in central Poland. After a chemical accident, back in 1984 he is able to communicate with ufos and aliens via a metalplate in his head. Rumours say that he is going to create biomutants for a global invasion of technological landscapes.

Reklamy

4 uwagi do wpisu “Fotoplastikon

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s